wycieczki przyrodnicze z bocianem

Powiększ plakat
Powieksz plakat

Zapraszamy do udziału w wycieczkach organizowanych przez TP „Bocian”. Przed zapisaniem prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa.

 

Aby zarejestrować swój udział w wycieczce należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo informację zwrotną dotyczącą szczegółów dotyczących opłaty oraz informacje organizacyjne.

 

Dochód z wycieczek przeznaczony jest na działalność statutową Towarzystwa. Uczestnicząc w wycieczkach pomagasz nam realizować nasze projekty!

 

Na czas trwania wycieczki udostępniamy uczestnikom lornetki (należy zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu).

 

Koszt wycieczki z dojazdem komunikacją publiczną (zbiorową): 50 zł/os.

Dla trzeciej i kolejnej osoby zgłoszonej w ramach tej samej rezerwacji – 35 zł/os.

Dla osoby niepełnoletniej zgłoszonej razem z cn. jednym uczestnikiem dorosłym – 30 zł/os.

 

Formy płatności:

Przelew tradycyjny na konto: PKO BP SA Oddział I w Siedlcach: 79 10204476 0000800200168724 (w terminie 24 godzin od wykonania rejestracji, nie później jednak jak 6 pełnych dni roboczych przed rozpoczęciem wycieczki)

 

W marcu wybieramy się na 2 wycieczki:

 

18 marca - „Pod znakiem kaczki” Rozlewiska na Modlinie

Planujemy odwiedzić rozlewiska w widłach Narwi i Wisły. Tematem przewodnim wycieczki są zbierające się na rozlewiskach kaczki, ale będziemy mieć oczy szeroko otwarte na wszystko co w powietrzu i na ziemi. Z dużym prawdopodobieństwem zobaczymy polujące bieliki, które upodobały sobie nadwiślańskie tereny. Dojazd pociągiem do stacji Modlin.

 

25 marca - Spotkania botaniczne – Kampinoski Park Narodowy

Pierwsze z serii comiesięcznych wycieczek o profilu nieco bardziej botanicznym, jednak będziemy zwracać uwagę i opowiadać o całej otaczającej nasz przyrodzie – roślinach, zwierzętach i grzybach (także tych nadrzewnych). Wybieramy się na spacer po Kampinoskim Parku Narodowym, i jest to doskonała okazja do wszechstronnego poznania świata przyrody.

 

Masz pytania? Uwagi? Pomysł na wspaniałą wycieczkę? Napisz do nas!

Formularz zgłoszeniowy 

Warunki uczestnictwa w wycieczkach