30 listopada zapraszamy na Zjazd członków i sympatyków Towarzystwa!

Drukuj
1 2 3

Znamy już termin i miejsce tegorocznego zjazdu członków i sympatyków Towarzystwa – odbędzie się on w dniach 30 listopada oraz 1 grudnia br. w Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego w Izabelinie.


W tym roku postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym, a więc nie tylko spotkać się, posłuchać o ciekawych projektach i porozmawiać o przyrodzie, ale także spożytkować wiedzę i dobre chęci, aby zrobić dla niej coś dobrego! Pierwszego dnia zjazdu – 30 listopada br. - zapraszamy więc do udziału w akcji terenowej ogławiania wierzb głowiastych, która odbędzie się w okolicach Kampinoskiego Parku Narodowego. Będzie okazja, aby popracować, ale także ogrzać się przy wierzbowym ognisku.


Wieczorem, po wspólnej kolacji planujemy odpocząć podczas oglądania filmów i zdjęć przyrodniczych w Centrum Edukacji KPN w Izabelinie. Drugiego dnia – 1 grudnia - w tymże miejscu posłuchamy kilku ciekawych prelekcji na temat rodzimej przyrody oraz aktualnie prowadzonych projektów ochroniarskich.


Szczegółowy program zjazdu oraz kartę zgłoszeniową zamieścimy na stronie już wkrótce. Tymczasem już dziś serdecznie zapraszamy do rezerwowania dat w osobistych terminarzach i do udziału w spotkaniu!


Aleksandra Wierzbicka


Ocena: 6 głosów Aktualna ocena: 4

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja