Jeden procent podatku można przeznaczyć na Towarzystwo Przyrodnicze „Bocian”!

Jak co roku zachęcamy do wsparcia nas jednym procentem swojego podatku dochodowego. Od wielu lat zbieramy w ten sposób uzupełniające fundusze na nasze działania. Dzięki Wam mamy sprzęt do koszenia łąk i grobli dzierżawionych przez nas Stawów w Kraśniczej Woli, zgromadziliśmy niezbędny finansowy wkład własny do dużych projektów (np. ochrony błotniaka łąkowego), monitorujemy budki wieszane w ramach programów ochrony pustułki czy płomykówki... Więcej o przeznaczeniu tych pieniędzy, jak i o tym jak wpłacić, znaleźć można na podstronie dotyczącej jednego procenta.

W tym roku przede wszystkim chcemy zebrać fundusze na dalsze działania na stawach w Kraśniczej Woli i koszenie Łąk Kazuńskich oraz na ochronę błotniaka łąkowego i kulika wielkiego – tu musimy zgromadzić niezbędny finansowy wkład własny do dużych projektów, które właśnie wystartowały. W mniejszym stopniu wesprzemy także programy ochrony pustułki i płomykówki, gdzie niezbędne jest monitorowanie skuteczności naszych działań.

Jeżeli podoba Wam się działalność Towarzystwa, zachęcamy do rozpropagowania naszej prośby - im więcej osób nas wesprze, tym więcej zdziałamy!

Marek Kowalski


Ocena: 2 głosów Aktualna ocena: 5

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja