Kamerki internetowe z podglądem do gniazd pustułek

Już wkrótce uruchomiony zostanie przekaz z dwóch kamerek internetowych (z Siedlec i Pruszkowa) zamontowanych w miejscach, gdzie w latach ubiegłych gniazdowały pustułki.

Kamerka w Siedlcach uruchomiona zostanie dzięki współpracy z Siedlecką Spółdzielnią Mieszkaniową oraz Telewizją Siedlecką, która udostępni łącze i przekaz – dziękujemy z góry za przychylność! Podgląd pojawi się w najbliższych dniach na stronie www.tvsiedlce.pl oraz na stronie „Bociana”. Została ona zamontowana w specjalnie dostosowanej budce wykonanej przez Marcina Stępnia, na jednym z 11-piętrowych wieżowców przy ul. Sokołowskiej. W dniu 30 marca budka ta zastąpiła tą tradycyjną, która wisiała od końca grudnia 2007 roku. Demontażem starej i montażem nowej budki zajął się Przemek Kurdej. Czekamy teraz na zasiedlenie skrzynki przez pustułki – oby nie zawiodły!

Przekaz z Pruszkowa będzie możliwy dzięki współpracy z firmą TEL-KAB, która udostępniła łącze internetowe, oraz Administracji Osiedla „Parkowe”, która umożliwiła podłączenie do prądu. Do uruchomienia przekazu potrzebne są nam już tylko środki na pokrycie kosztów transmisji. Zwracamy się z ogromna prośbą do Państwa o finansowe wsparcie tej inicjatywy.
Darowizny z dopiskiem „Pustułki w Pruszkowie” można wpłacać na numer rachunku bankowego PKO BP SA  79 10204476 0000800200168724. Z góry dziękujemy za okazane wsparcie. Po uruchomieniu przekazu szczegółowe informacje opublikowane zostaną na naszej stronie. A może znalazłby się sponsor całej transmisji (okres połowa kwietnia - koniec lipca), koszt 8000 zł?Mirosław Rzępała

mirek@bocian.org.pl

Mariusz Grzeniewski

mariusz@bocian.org.pl


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja