Konkurs o warszawskiej Wiśle

Z ogromną przyjemnością zapraszam wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym w ramach projektu „Walory natury Wisły warszawskiej”, organizowanym przez Okręg Mazowiecki Związku Polskich Fotografów Przyrody. Celem konkursu jest uwiecznienie w kadrze niepowtarzalnego uroku warszawskiego odcinka Wisły. Zgłoszone fotografie powinny prezentować ulotność, tajemniczość, delikatność oraz niepowtarzalność danej chwili, czy to w bliskim ujęciu, czy też w szerszym spojrzeniu, bez względu na prezentowany temat, którym może być cała przyroda ożywiona, nieożywiona, a także zjawiska przyrodnicze. Zdjęcia portretowe zwierząt powinny zawierać to, co jest dla portretu oczywiste, ale również przekazywać osobowość i charakter fotografowanego zwierzęcia w nowy, oryginalny sposób. Kadry prezentujące zachowania zwierząt winny przedstawiać niezapomniane, niepowtarzalne lub też dramatyczne momenty, przy jednoczesnym uwzględnieniu walorów estetycznych fotografii.


Przewidziane są cenne nagrody rzeczowe dla zwycięzców. Więcej informacji na temat projektu i konkursu fotograficznego na stronie Związku.


Z życzeniami dobrej passy


Koordynator projektu
Prezes OM ZPFP
Łukasz Bożycki


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users avatars medium
    HannaZe pisze: 2013-11-25 23:47
    Skoro było zaproszenie do udziału w konkursie, to może warto podać wyniki konkursu, prawda? Na tej samej stronie http://wisla.zpfp.pl/konkurs/ jest link - "wyniki konkursu". Pierwsze miejsce za przepiękne zdjęcie pt. Łacha, pokazujące zgromadzenie mew zimą, u podnóża Mostu Poniatowskiego, zdobyła Pani Ula Frydrych. Niezależnie od tego, że pięknie fotografuje, to jest miłośniczką warszawskich Łazienek i przebywających tam ptaków. Nazwiska osób, które zdobyły II, III miejsce i wyróżnienie znajdziecie Państwo sami ... Jury O/mazowieckiego ZPFP wybrało zdjęcia spośród nadesłanych na konkurs i utworzyło z nich materiał edukacyjny, który pokazywany będzie w szkołach. Podobno i moje zdjęcia też tam są. To fajne :))
    0
musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja