Nowe władze TP "Bocian"

12 marca w siedleckim oddziale terenowym Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Towarzystwa Przyrodniczego „Bocian”. Głównym celem spotkania było zaprezentowanie zgromadzonym sprawozdania merytorycznego i finansowego z działalności Towarzystwa w latach 2012-2015 oraz wybory nowych władz Towarzystwa na nową kadencję (lata 2016-2019). Ustępujący Zarząd w składzie: Dominik Krupiński, Marek Kowalski, Mirosław Rzępała, Przemysła Obłoza, Jarosław Paciorek uzyskał absolutorium Walnego Zgromadzenia Członków.

 

 

Na prezesa Towarzystwa został wybrany ponownie Dominik Krupiński. Nowy zarząd liczy pięciu członków i w jego skład poza prezesem wchodzą: Przemysław Obłoza – wiceprezes, Maciej Cmoch – wiceprezes, Jarosław Mydlak oraz Sylwia Anna Zgorzałek. Jest to w pewnym sensie przemiana pokoleniowa, gdyż znacząco obniżyła się średnia wieku członków nowego Zarządu.  

 

Członkami Komisji Rewizyjnej zostali: Krzysztof Bolechowski, Marcin Wierzbicki, Jarosław Paciorek i Paweł Buczyński

 

Walne Zgromadzenie Członków brawami podziękowało Mirosławowi Rzępale (członek założyciel Towarzystwa, dawniej MTOF) oraz Markowi Kowalskiemu, którzy nie kandydowali do nowego Zarządu, za wieloletnie pracę w ramach Zarządu TP "Bocian".


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users avatars medium
    HannaZe pisze: 2016-04-07 19:14
    Na Zjeździe nie byłam, więc tą drogą chciałabym podziękować obu Panom: Mirkowi Rzępale i Markowi Kowalskiemu za ich wkład w działalność TP Bocian, upór i konsekwencję w prowadzeniu badań i konkretnych zadań. Miałam okazję współpracować z oboma i poznać ich w akcji. :)) Nowemu Zarządowi gratuluję i życzę siły do działania, pomysłów, jak najwięcej pieniędzy na projekty i wielu odpowiedzialnych wolontariuszy!
    0
musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja