Zapraszamy na jerzykowe stoisko podczas festynu na Polach Mokotowskich

Jak co roku, aczkolwiek tym razem później niż zwykle, zapraszamy na Festyn z okazji Światowego Dnia Ziemi. Impreza odbędzie się 24 czerwca 2012 r. w parku Pole Mokotowskie w Warszawie. Nasze Towarzystwo będzie miało swoje stoisko w sektorze współpracy społecznej – pkt nr 10 na mapce dostępnej na stronie organizatorów.

Hasłem tegorocznych obchodów jest „Dobra energia dla wszystkich”. Temat mniej związany z naszymi działaniami, ale dobry, aby nagłośnić temat jerzyków i ich problemów związanych z termomodernizacjami budynków.

Specjalnie na Festyn przygotowaliśmy plakat o jerzyku, w nowej – jak dla nas – konwencji. Na stoisku będzie można zapoznać się z gatunkami ptaków gniazdujących w budynkach oraz ze wszelkimi problemami, jakie się pojawiają podczas prowadzenia prac remontowych. Będzie makieta budynku, konkurs z nagrodami (m. in. specjalnie na tę okazje zaprojektowane koszulki), malowanie toreb w jerzyki i wróble...

Więcej – oczywiście na stoisku podczas Festynu. Zapraszamy serdecznie, również osoby, które chciałyby pomóc nam przy jego obsłudze – np. przy prowadzeniu konkursu, obsłudze makiety itp. W tej sprawie prosimy o kontakt z Olą Wierzbicką (ola@bocian.org.pl), najlepiej podając godziny, które można poświęcić na nasze stoisko. My będziemy od 9 rano do 17-18.

Projekt "Termomodernizacje przyjazne klimatowi i ptakom - Stoisko Towarzystwa Przyrodniczego BOCIAN na Festynie z okazji Dnia Ziemi" dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 5.868,00 zł.

Marek Kowalski


Ocena: 2 głosów Aktualna ocena: 5

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja